Zjazd seminaryjny luty 2026

Bogusław Helbin

Rektor

Aktualności

Ostatnie dni lutego były czasem pierwszego zjazdu seminaryjnego w roku 2026. 26 lutego odbyła się rekrutacja, w wyniku której przyjęliśmy 28 nowych seminarzystów. W sobotę 28 lutego miało miejsce uroczyste zakończenie nauki przez 11 studentów. Nabożeństwo kończące dwuletni cykl nauki rozpoczęliśmy czasem uwielbienia, następnie biskup Marek Kamiński podzielił się przesłaniem do absolwentów. Uroczystość zakończyło wręczenie świadectw ukończenia Seminarium. Życzymy absolwentom wiele radości i wytrwałości w służbie dla Pana.

Zdjęcia